Divisions » 2022 Fall Monday West » Schedule

Division Schedule: 2022 Fall Monday West

Jump to upcoming games

Game Time Field Home Away Score
September 12, 2022  
7:00PM-7:55PM LAM A WOLF Aldous Huxley 8 - 11
7:00PM-7:55PM LAM B The Manatees Disciples of ... 6 - 15
8:00PM-8:55PM LAM A Kitten Love to Huck 22 - 4
8:00PM-8:55PM LAM B Feast Mode / Little Guy 18 - 9
9:00PM-9:55PM LAM A Messy Whales / Dings and Swumps 4 - 13
9:00PM-9:55PM LAM B Disk Pirates City Flickers 3 - 30
10:00PM-10:55PM LAM A Ulitmate Warr... Magic Saucerers 9 - 11
10:00PM-10:55PM LAM B Game of Throws HAT Team 10 - 10
September 19, 2022  
7:00PM-7:55PM LAM A Little Guy Ulitmate Warr... 17 - 0
7:00PM-7:55PM LAM B City Flickers Messy Whales / 7 - 6
8:00PM-8:55PM LAM A Dings and Swumps Disk Pirates 6 - 0 (default)
8:00PM-8:55PM LAM B Kitten Game of Throws 21 - 4
9:00PM-9:55PM LAM A Magic Saucerers Feast Mode / 6 - 17
9:00PM-9:55PM LAM B Love to Huck HAT Team 7 - 13
10:00PM-10:55PM LAM A Aldous Huxley Disciples of ... 10 - 11
10:00PM-10:55PM LAM B WOLF The Manatees 6 - 12
September 26, 2022  
7:00PM-7:55PM LAM A HAT Team The Manatees 0 - 6 (default)
7:00PM-7:55PM LAM B Disk Pirates Love to Huck 4 - 16
8:00PM-8:55PM LAM A Magic Saucerers WOLF 5 - 12
8:00PM-8:55PM LAM B Disciples of ... City Flickers 12 - 3
9:00PM-9:55PM LAM A Game of Throws Ulitmate Warr... 7 - 7
9:00PM-9:55PM LAM B Aldous Huxley Dings and Swumps 19 - 3
10:00PM-10:55PM LAM A Feast Mode / Kitten 12 - 5
10:00PM-10:55PM LAM B Little Guy Messy Whales / 21 - 3
October 3, 2022
7:00PM-7:55PM LAM A Disciples of ... Feast Mode /
7:00PM-7:55PM LAM B Messy Whales / WOLF
8:00PM-8:55PM LAM A The Manatees Aldous Huxley
8:00PM-8:55PM LAM B HAT Team Magic Saucerers
9:00PM-9:55PM LAM A Dings and Swumps Little Guy
9:00PM-9:55PM LAM B City Flickers Kitten
10:00PM-10:55PM LAM A Disk Pirates Game of Throws
10:00PM-10:55PM LAM B Ulitmate Warr... Love to Huck
October 17, 2022
3rd 7:00PM-7:55PM LAM A B1 [3rd seed] B2 [4th seed]
11th 7:00PM-7:55PM LAM B F1 [11th seed] F2 [12th seed]
1st 8:00PM-8:55PM LAM A A1 [1st seed] A2 [2nd seed]
9th 8:00PM-8:55PM LAM B E1 [9th seed] E2 [10th seed]
5th 9:00PM-9:55PM LAM A C1 [5th seed] C2 [6th seed]
13th 9:00PM-9:55PM LAM B G1 [13th seed] G2 [14th seed]
7th 10:00PM-10:55PM LAM A D1 [7th seed] D2 [8th seed]
15th 10:00PM-10:55PM LAM B H1 [15th seed] H2 [16th seed]