Leagues » List

Leagues

2020 Winter Indoor
Monday Men's League @ MAJOR LEAGUE SPORTSPLEX Details Schedule Standings
Monday West - Co-ed League @ LAMPORT Details Schedule Standings
Monday Women's League @ MAJOR LEAGUE SPORTSPLEX Details Schedule Standings
Tuesday - Co-ed League @ MONARCH & TORONTO SOCCERPLEX Details Schedule Standings
Wednesday Parity - Co-ed HAT League @ MONARCH Details Schedule Standings
Wednesday Rec - Co-ed League @ MONARCH Details Schedule Standings
Thursday 4-on-4 - Co-ed League @ MONARCH Details Schedule Standings
Thursday Elite - Co-ed League @ MONARCH Details Schedule Standings
Thursday HAT - Co-ed HAT League @ DOWNSVIEW Details Schedule Standings
Thursday U19 - Co-ed Instructional Program @ Monarch Park Details Schedule Standings
Sunday - Men's HAT League @ MONARCH Details Schedule Standings
Sunday Beach - Co-ed Beach League @ NORTH BEACH Details Schedule Standings
Sunday Masters - Co-ed HAT League @ MONARCH Details Schedule Standings
Sunday U16 4v4 @ Monarch Details Schedule Standings
Beaches & Cream 2020 Details
2020 Summer
Monday
    Monday East (Dates are TBD) Details Schedule Standings
    Monday West (Dates are TBD) Details Schedule Standings
    Monday Mens HAT League (Dates Are TBD) Details Schedule Standings
Tune-Up Sessions
    Tune-Up Sessions :Low Intensity - July 19th @ Greenwood Details Schedule Standings
    Tune-Up Sessions :Medium Intensity - July 19th @ Greenwood Details Schedule Standings
    Tune-Up Sessions :Medium Intensity - Mon July 20th @ Felstead Details Schedule Standings
    Tune-Up Sessions :Medium Intensity - Tues July 21st @ Earl Haig Details Schedule Standings
    Tune-Up Sessions : Parent & Child Session - Thurs July 23rd @ Runnymede Details Schedule Standings
    Tune-Up Sessions : Parent & Child Session - Sunday July 26 @ Greenwood Details Schedule Standings
    Tune-Up Sessions : Medium Intensity - Sunday July 26 @ Greenwood Details Schedule Standings
    Tune-Up Sessions Pick Up - Thursday Aug 6 @ Runnymede Details Schedule Standings
West Region Pick-Up:
    West Region Pick-Up: Monday - Fergie Brown Details Schedule Standings
    West Region Pick-Up: Wednesday - William Lyon Mackenzie Details Schedule Standings
Tuesday
    Tuesday East (Dates are TBD) Details Schedule Standings
    Tuesday Central (Dates are TBD) Details Schedule Standings
Goat/Rush Scrimmage Details Schedule Standings
Junior Programs
    Junior Programs Greenwood Sundays Details Schedule Standings
    Junior Programs Bloor CI Wed Details Schedule Standings
    Junior Programs Runnymede CI Thursdays Details Schedule Standings
Wednesday
    Wednesday Competitive (Dates are TBD) Details Schedule Standings
    Wednesday East (Dates are TBD) Details Schedule Standings
    Wednesday West (Dates are TBD) Details Schedule Standings
East Region Pick-Up:
    East Region Pick-Up: Sunday - Greenwood Park Details Schedule Standings
    East Region Pick-Up: Thursday - Withrow Park Details Schedule Standings
Thursday
    Thursday East (Dates are TBD) Details Schedule Standings
    Thursday West (Dates are TBD) Details Schedule Standings